درباره موسسه بیشتر بدانیم

آنچه پیش روی شماست گوشه ای از شرح حال و فعالیت موسسه خیریه محبان الزهراء(س ) می باشد که جهت آگاهی تقدیم می شود.
ما باید بدانین که اگر نعمت سلامتی و تمکن مالی داریم، خدا را شاکر باشیم و بدانیم که در گوشه و کنار شهر خودمان، بعضی از همنوعان ما با سختیها و مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می کنند. خصوصاً در حاشیه شهر افراد و خانواده های ایتام و محروم زیادی دیده می شوند که اغلب پدر خانواده گرفتار و یا فوت نموده است و مادر خانواده با سختی برای سیرکردن فرزندان، اگر کاری باشد و اعتماد کنند چند روزی در هفته در منازل مردم مشغول به کار می شود. بچه های قد و نیم قد با دلهره و اضطراب در آلونک های آنچنانی در محله های مستضعف نشین، چه چیز می خواهند یاد بگیرند و بدانند؟

به این فرموده مولایمان حضرت علی (ع) همگی آگاهیم که می فرمایند:
فقر که از یک درب وارد شد، ایمان از درب دیگر خارج می شود.

این نکته وظیفه ما را با شناخت از آسیبهای اجتماعی سنگین تر می کند که فقط با مشکلات مالی و بی سرپناهی و سیر کردن آنها روبرو نیستیم، بلکه فراتر از آن باید برای فرهنگ سازی و بالابردن ایمان و اعتقادات مذهبی آنها چاره ای بیندیشیم که این بسی مهم تر است.
در این راه بس سخت و دشوار، دست یاری به سوی شما دراز می کنیم که به هر صورت دارای توانمندی هستید، ما را یاری و همراهی کنید تا بتوانیم این مسئولیت بزرگ را به نحو احسن انجام داده و پاسخگوی نیازهای همنوعانمان باشیم.

بهره ور کن خلق را از میوه نخل وجود ورنه بی حاصل چه سود از عمر طولانی تورا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *